Volné pracovní místo DLOUHODOBÁ BRIGÁDA

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Plzeň
Pracovní poměr
Práce na ŽL
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
70 Kč/hod

Pro naše významného klienta, nově vznikající hobby market v Plzni, hledáme šikovné pracovníky na výpomoc při otevírání prodejny.

Náplň práce:
  • stavění regálů
  • manipulace s materiálem
  • zaskladňování zboží

Plat 70 Kč/hod
Termín: 25.2.2013 – 17.3.2013
Možnost dlouhodobější spolupráce

Požadujeme

  • fyzická zdatnost nutná
  • věk min. 18 let
  • bydliště v Plzni a blízském okolí
  • zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
  • časová přizpůsobivost a iniciativní přístup
  • práce je vhodná pro muže

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.