Volné pracovní místo  EHS MANAGER (CHEMICKÝ PRŮMYSL) #4171638

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici:

EHS MANAGER (CHEMICKÝ PRŮMYSL)

Popis pozice / Náplň práce:
· Zodpovědnost za zajišťování úkolů v oblasti prevence rizik v BOZP a PO u klientů
· Plánování a realizování kontrol, analýza rizik a provádění nápravných opatření
· Vytváření strategie v oblasti EHS
· Školení zaměstnanců a odpovědných osob v oblasti BOZP a PO
· Zodpovědnost za vedení potřebné dokumentace
· Jednání s orgány státní správy
· Cestování v rámci ČR

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ vzdělání technického směru (nejlépe chemického)
· Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
· Znalost AJ na aktivní úrovni
· Znalost práce na PC
· Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
· Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
· Organizační a prodejní dovednosti na vysoké úrovni
· Samostatné řízení činností / orientace na zákazníka
· Bydliště Praha, Středočeský kraj (kancelář je v Praze)

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
· Systém zaměstnaneckých výhod
· Plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání
· Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty
· Práci na plný pracovní úvazek
· Nástup možný ihned
· Místo výkonu práce: ČR
· Termín možného nástupu: Ihned

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.