Volné pracovní místo  EHS SPECIALISTA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-201736. Jste odborníkem v oblasti bezpečnosti práce? Rádi zlepšujete prostředí a zvyšujete bezpečnost kolegů? Mluvíte anglicky a hledáte opravdou výzvu? Pak je tu pozice EHS SPECIALISTA.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace a dohled nad dodržováním zásad BOZP a ochrany zdraví</li>
<li> navrhování změn v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci </li>
<li> zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a ekologických předpisů a nařízení</li>
<li> školení zaměstnanců v oblasti BOZP</li>
<li> sledování obecně platných právních a ostatních předpisů ČR zařazených do norem ISM</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství</li>
<li> praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku podmínkou</li>
<li> odborná způsobilost v oblasti BOZP a PO </li>
<li> znalost AJ - denní komunikace</li>
<li> znalost právní problematiky v oblasti ekologie a bezpečnosti práce</li>
<li> velmi dobrá znalost práce na PC</li>
<li> samostatnost, flexibilitu, pracovní nasazení</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, aktraktivní platové podmínky, nebo zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.