Volné pracovní místo  Ekolog – příležitost i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte ekologické/chemické vzdělání, dobrý vztah k přírodě a chcete přispívat k ochraně životního prostředí? Spojte tuto zálibu se stále populárnějším strojírenstvím! Výrobní společnost v Prostějově hledá Ekologa pro řešení odpadového hospodářství! Reagujte zasláním Vašeho životopisu!

Náplň práce:

  • práce s chemikáliemi – manipulace a uskladnění
  • zodpovědnost za odpadové hospodářství
  • odběry vzorků, provádění analýz a rozborů
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor ekologie/chemie
  • znalost anglického jazyka
  • znalosti v oblasti environmentu

Nabízíme

  • zajímavá práce ve výrobní společnosti v Prostějově
  • moderní prostředí a technologie
  • přátelská atmosféra
  • mzdové ohodnocení s bonusy
  • využití anglického jazyka a zdokonalování se v něm
  • stravování v areálu společnosti
  • pestrá nabídka benefitů
  • práce na HPP

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.