Volné pracovní místo  EKONOM/CONTROLLER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost nabízející produkty z kontrolovaného ekologického zemědělství, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ekonom – Controller.

Náplň práce:
  • kontrola a účtování faktur přijatých i vydaných
  • komplexní vedení podvojného účetnictví
  • vyhotovování měsíčních a ročních uzávěrek
  • implementace legislativních změn v oblasti účetnictví a daní do firemních postupů a procesů
  • průběžná měsíčních a ročních výkazů a analýz pro management, komunikace s úřady
  • zpracování majetku
  • vykazování INSTRASTATu
  • zpracování statistik pro ČSÚ
  • zpracování mezd
  • spolupráce s auditorem
  • vedení personalistiky

Požadujeme

  • dobrou znalost daňové problematiky
  • schopnost samostatné práce
  • aktivní přístup k práci
  • pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost, loajalitu
  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe minimálně 3-5 let na vedoucí odpovědné pozici
  • alespoň základní komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • preferujeme bydliště v okrese Břeclav, Hodonín, Hustopeče

Nabízíme

  • zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zázemí zavedené společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".