Volné pracovní místo  Electrical Engineer

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

KB Recruitment Services je personálně poradenskou společností poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým tvoří zkušení konzultanti s mnohaletou praxí v oboru poskytující služby v oblasti náboru pracovníků na vyšší, střední a nižší administrativní pozice, řízení lidských zdrojů, marketingu, psychodiagnostických vyšetření, poradenství IT, outplacement.

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:

odpovědnost za vývoj a certifikaci elektro komponentů v divizi autoklimatizací dle specifikací zákazníka
zodpovědnost za celý proces certifikace produktu
zajišťování komunikace v rámci projektového týmu a zákazníka, řešení problémů se zákazníkem
koordinace všech technických souvislostí v rámci vývoje produktu/komponentu
odpovědnost za zapojení do základních činností vyplývajících ze strategie frimy a standardů

Požadujeme

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru, elektro směr
zkušenost v automobilovém průmyslu nebo v laboratoři (elektro)
znalosti elektrotechniky a mechaniky
znalost vývojového softwaru
komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
dynamická a kreativní osobnost

Nabízíme:

prostřední silné mezinárodní společnosti
systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci podniku a koncernu
nadstandardní finanční ohodnocení
příjemné moderní pracoviště
podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění