Volné pracovní místo  Elektrikář (7. platová třída – civilní místo)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy, Odbor správy nemovitého majetku/oddělení provozu a údržby majetku hledá uchazeče na pracovní pozici - Elektrikář (7. platová třída – civilní místo)

Náplň práce:
  • Elektrikářské práce v objektech a budovách KŘP hl. m. Prahy

Místo výkonu práce: objekty a budovy KŘP hl. m. Prahy
Kvalifikační požadavky: střední vzdělání s výučním listem v oboru elektrikář

Požadujeme

  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • manuální zručnost, praxe vítána
  • platné školení dle NV č. 194/2022 Sb. („nová vyhl. 50“)
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna na zotavenou
  • závodní stravování
  • možnost čerpání prostředků fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dopravu MHD, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na penzijní připojištění a další)

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Platové zařazení plný úvazek 40 hod. týdně, podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 7. platová třída, platový stupeň dle započitatelné praxe + příplatek 700,- Kč (18 680,- až 27 260,- Kč dle započitatelné praxe) Požadované doklady: • strukturovaný životopis • před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání • před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců Nástup možný: IHNED Pracovní poměr bude uzavřen s tříměsíční zkušební dobou na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito. Strukturovaný životopis zasílejte skrze odpovědní formulář s předmětem „Přijímací řízení – Provozní elektrikář“ Kontaktní osoba: Martin Lodinský Odbor správy nemovitého majetku Oddělení provozu a údržby majetku

Máte zájem o nabídku Elektrikář (7. platová třída – civilní místo)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Martina Novotná, DiS. z Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář (7. platová třída – civilní místo)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.