Volné pracovní místo Elektrikář MaR

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Ústí nad Labem
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Opravy, kontroly na vyhrazených technických zařízení elektro, MaR.

Požadujeme

SoU/ÚSO s maturitou/ SŠ elektrotechnického směru, platná osvědčení, vyhl.50/78 Sb. výhodou, aktivní znalost práce v oblasti slaboproudých zařízení, přehled-znalost práce v oblasti MaR, zabezpečovací zařízení, automatizace, ŘP „B“, samostatnost, zájem o zvýšení kvalifikace, flexibilita.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou práci v úzkém pracovním kolektivu v prosperující firmě, motivující platové ohodnocení, dlouhodobou perspektivu, další profesní vzdělávání.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ELTE, s.r.o., zabývající se výrobou, montáží, opravou, rekonstrukcí, revizí a zkouškou vyhrazených tlakových zařízení.
Více informací naleznete poslat email práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte možnost „odpovědět“.

Platnost inzerátu končí 8. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

Elektromontér
montáž stínící techniky v rámci celé ČR ubytování zajištěno
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
dnes
elektromechanik
Ref. č.: 8-21-230226. Juniorní pozice ELEKTROMECHANIK je tu! Z řad elektormechaniků na Ústecku hledáme kandidáta s platnou vyhláškou 50/§6, jehož náplní práce v automotive společnosti:<ul> <li> údržba strojního zařízení od A do Z ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem Plný úvazek
dnes
Elektromechanik - 30 000 Kč + 20% prémie
*oprava a údržba strojů a zařízení *oprava z hlediska elektro či řídících systémů *preventivní prohlídky zařízení *servisní údržba linek
ADECCO spol.s r.o. Přestanov Plný úvazek
týden
KOORDINÁTOR SERVISU - ELEKTRO (20.000 - 35.000 Kč)
Pro posílení týmu servisních techniků hledáme koordinátora servisu, který má vzdělání v oblasti elektro a dobře se orientuje v PLC systémech. * podpora a péče o zákazníka – Hotline * pravidelné údržby a revize * organizace servi ...
týden
Servisní technik
Společnost Omega CZ spol. s r.o. zabývající se prodejem a servisem pekárenských strojů v ČR přijme pracovníka na pozici „servisní technik", a to pro servisní středisko Čechy.
Omega CZ spol. s r.o. ČR Plný úvazek
aktivní
ELEKTROMECHANIK
Popis pozice: samostatně zapojuje elektrorozvody strojů a zařízení dle výkresové dokumentace samostatně seřizuje a oživuje elektrické funkce strojů a zařízení dle předepsaných postupů provádí základní mechanické činnosti spojen ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Česká Lípa Děčín Ústí nad Labem Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády