Volné pracovní místo Elektrikář pro strojní údržbu

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Pardubický kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

Náš klient se zabývá
seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o
protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.
Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Opel,
Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími.  Elek­trikář pro strojní
údržbuNáplň práce: - zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení

  • provádění pravidelné údržbyPožadujeme: - min. SOU elektrotechnického směru
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost hydrauliky výhodou – možnost zaškolení ve školícím středisku Bosch

Rexroth

  • práce ve vícesměnném provozu
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • znalost PLC Siemens S7 výhodou – možnost zaškolení ve školícím středisku

SiemensNabízíme: - moderně
vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti

  • možnost kariérního a odborného růstu
  • bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
  • zvláštní příplatky- docházkový

bonus – 1000 Kč/měsíc

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • roční bonus za splnění pracovního fondu
  • odměny při pracovních a životních jubileích

  • místo

pracoviště: Choceň

Požadujeme

https:// poslat email