Volné pracovní místo  Elektro konstruktér, systémový inženýr - vývoj

Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Pracovní nabídka

Elektro-vývoj a konstrukce jednoúčelových dynamických zkušebních strojů a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl)

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace řídících systémů zkušebních strojů
  • aplikace a oživování řídících systémů (v sídle firmy i u zákazníků – Evropa, Asie)
  • management projektů, komunikace se zákazníky
  • spolupráce na vývoji a inovaci řídícího systému

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnické, příp. související (mechatronika,…)
  • ochotu učit se nové věci
  • komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
  • znalost prostředí E-plan a TIA portal výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, zodpovědnost
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • stabilitu významné společnosti v oboru
  • nástup ihned
  • příspěvek na stravování + další výhody
  • pracoviště na Praze 10

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ přes odpovědní formulář a uvádějte značku 12742

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Elektro konstruktér, systémový inženýr - vývoj?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nataša Buriánová z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektro konstruktér, systémový inženýr - vývoj

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.