Volné pracovní místo ELEKTROINŽENÝR VÝR.ZAŘÍZENÍ (30. - 35.000,-Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Nový Jičín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Získali jste za svou profesní kariéru praxi v oblasti automatizace a řídících systémů. Máte platnou elektrotechnickou vyhlášku a mluvíte anglickým jazykem? Chcete se stát součástí významné společnosti, kde máte možnost rozvíjet svůj potenciál? Hledáte práci na Novojičínsku? Pak hledáme právě Vás!
Mezinárodní společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

ELEKTROINŽENÝR VÝR.ZAŘÍZENÍ (30. – 35.000,–Kč)

Náplň práce:

  • diagnostika chyb nových elektrických zařízení
  • zodpovědnost za údržbu řídících a regulačních systémů
  • zajištění investic na opravy a rekonstrukce zařízení
  • příprava a zavedení výrobních linek do provozu
  • správa elektrotechnické dokumentace
  • vystavení podkladů pro preventivní údržbu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ
  • platná vyhláška 50/78 §6
  • znalost řídících systémů
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • možnost dalšího profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • pracovní stáže v zahraničí
  • jazykové vzdělávací programy
  • možnost nástupu IHNED

Místo výkonu práce: Nový Jičín (Moravskoslez­ský kraj)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.