Volné pracovní místo  Elektrokontrolor - 13. mzda, finanční bonusy, prémie, dovolená navíc (M/Ž)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • 13.mzda
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Čisté, klimatizované a bezpečné pracoviště uvnitř moderního závodu
  • Parkoviště

Požadavky:

  • Vyučení/SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
  • NJ nebo AJ základy
  • Praxe v oboru
  • Vyhláška 194/2022 Sb §6, IPC -A -610 CZ (obojí je výhodou)
  • Znalost kancelářských SW, Internet, Outlook, Pro Alpha TNT
  • Umět číst technickou dokumentaci

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba pájecí vlny a stanic selektivního pájení (SEHO Mini wave/Inertec)
  • Kontrola pájecích rámů a nastavení parametrů pájecí vlny
  • Zodpovědnost za odstranění závad strojů a souvisejícího vybavení
  • Vytváření programu pro jednotlivé pájecí stroje
  • Objednávky náhradních dílů
  • Kontrola a dodržování plánu údržby
  • Údržba technického vybavení budovy