Volné pracovní místo  Elektromechanik – HPP/ŽL #2204

Lokalita Olomouc a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme Elektromechanika s vyhláškou 50 možnost práce i na ŽL!!

Náplň práce:
  • provádění elektromontážních prací a servisu jednoúčelových strojů a zařízení,
  • silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace rozvaděčů,
  • účast na uvádění strojů a zařízení do provozu, testování v sídle společnosti, u externích dodavatelů a objednatele,
  • zpětná vazba z elektromontáže a uvádění do provozu,
  • komunikace napříč konstrukčním oddělením, oddělením realizace a nákupu.

Požadujeme

  • vzdělání elektro-technického směru,
  • praxe v oblasti montáže elektroinstalace a senzoriky moderních technologií automatizace (jednoúčelových strojů a automatizovaných linek),
  • znalost čtení plánů zapojení elektro,
  • kompletace a zapojení elektrických rozvaděčů a výroba kabelových svazků,
  • oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 §6 a vyšší,
  • přehled v elektronických součástkách,
  • servisní činnost u koncových zákazníků,
  • oživování zařízení ve spolupráci s programátory PLC a průmyslových robotů,
  • praxe v oblasti provádění drobných zámečnických prací vítána,
  • znalost strojírenských technologií vítána,
  • znalost čtení pneumatických schémat vítána,
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou,
  • tvorba plánů elektro (Eplan) výhodou,
  • znalost programování průmyslových PLC a robotů výhodou,
  • pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k občasnému výjezdu na místo realizace zakázky,
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a týmovou spolupráci,
  • zájem o osobní rozvoj v daném oboru

Nabízíme

  • zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele,
  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností,
  • možnost HPP nebo práce na ŽL,
  • přátelský mladý kolektiv,
  • mezinárodní projekty.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Elektromechanik – HPP/ŽL #2204?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Karolová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromechanik – HPP/ŽL #2204

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.