Volné pracovní místo ELEKTROMECHANIK - od 25.000,- Kč/měs.

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
základní

Hledáte novou práci na Ústecku v oblasti automatizace a elektro údržby? Máte§ 6 vyhlášky 1978/50Sb. či vyšší? Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • preventivní údržba výrobních linek
  • instalace a zapojení nových technologií
  • samostatné opravy elektro a PLC zařízení
  • kooperace při plánu preventivní a prediktivní údržby
  • správa dokumentace o údržbě
  • dodržování stanovených technologických postupů

Požadujeme

Požadujeme:

  • praxe v elektroúdržbě PLC alespoň 4 roky
  • SOU/SŠ v oboru elektro (elektromechanik, automatizace)
  • vyhláška 50/1978Sb. § 6 a více
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost hydrauliky a pneumatiky
  • orientace v programech Omron, Simatic S7, ostatní PLC řídící programy výhodou
  • znalost MaR, dobrá znalost práce na PC
  • výhodou: ovládání energetických zařízení, znalost cizích jazyků

Nabízíme

Nabízíme:

  • dovolená navíc
  • zdravotní volno
  • zvýhodněné stravování
  • odměny na konci roku
  • zaměstnanecky orientovanou společnost
  • jistotu stabilní a prosperující společnosti
  • samostatnou a zajímavou práci

Místo výkonu práce: Ústecko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.