Volné pracovní místo  Elektromechanik - Studénka

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Hledáte stabilní práci, jste manuálně zruční a nebojíte se fyzické práce? Hledáme zaměstnance do prosperující firmy v oblasti výroby výkovků a komponentů.

Nabízíme:
  • zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
  • stálý pracovní poměr na HPP, stabilní zaměstnání
  • práce v nepřetržitém provoze
  • zázemí prosperující firmy

Náplň práce:

  • elektroúdržba strojů a zařízení
  • pravidelný servis, analýza chybovosti
  • preventivní údržba
  • opravy elektromechanických součástek
  • zodpovědnost za bezproblémový chod

Požadujeme od Vás:

  • požadujeme vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
  • praxe v oblasti elektroúdržby strojů (např. CNC stroje, licí stroje) min. 2 roky
  • zkušenost s prací ve výrobní společnosti výhodou
  • zájem o technickou problematiku
  • zodpovědnost a manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • ochota pracovat na směny – třísměnný provoz
  • možnost práce ve výškách
  • pohotovost o víkendech
  • ochotu pracovat

Místo výkonu práce: Studénka

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář