Volné pracovní místo  Elektromontér Silno/slaboproud

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Montáž elektrozařízení u klientů na Vysočině a jižní Moravě

Požadujeme

Máte elektro vzdělání a vyhlášku 50/78 min. § 5? Pro stabilní třebíčskou společnost hledáme elektromontéra s chutí cestovat, který ocení volné víkendy a zajímavé zakázky. Výhodou je znalost v oblasti EZS, EPS a CCTV. Práce je vhodná i pro šikovné absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní české společnosti
Mzdu 120 – 180 Kč/hod. (dle zkušeností)
Volné víkendy
Diety a proplacené přesčasy
Stravenky, flexi pasy
Životní nebo penzijní pojištění
Odborná školení a možnost kariérně růst
Příspěvek na čištění oděvů
Místo výkonu práce Třebíč nebo Brno

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

LÍBÍ SE VÁM NABÍDKA PRÁCE ELEKTROMONTÉRA? TAK MI NEVÁHEJTE ZASLAT ŽIVOTOPIS, AŤ SI MŮŽEME DOMLUVIT SCHŮZKU A PROBRAT VŠECHNY DETAILY.

Máte zájem o nabídku Elektromontér Silno/slaboproud?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromontér Silno/slaboproud

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.