Volné pracovní místo ELEKTROMONTÉR VZDUŠNÝCH A KABELOVÝCH VEDENÍ

aktivní
Trenkwalder a.s.

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., která je součástí nadnárodního koncernu pracovních agentur Trenkwalder International A.G. , hledá pro svého klienta vhodné uchazeče.

Místo pracoviště
Plzeň, Karlovy Vary, Teplice, Ústí nad Labem, Chomutov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Popis pracovní nabídky

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- montáže vzdušných a kabelových vedení nn/vn

VÁŠ PROFIL:
- SOU elektrotechnického směru
- praxe v oboru vzdušného a kabelového vedení, nebo absolventi s ŘP sk.C a T
- vyhláška 50
- časová flexibilita, ochota pracovat po zakázkách v rámci ČR dle směn
- ŘP sk. B
- vhodné pro kandidáty s místem bydliště v okruhu – Plzeň, Karlovy Vary, Teplice, Ústí nad Labem, Chomutov

NAŠE NABÍDKA:
- práce ve významné společnosti
- zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění)
- pracovní doba po – čt (9 a 11 hod. směny)
- možnost kariérového růstu
- mzdové ohodnocení dle kvalifikace

Pokud životopis nelze doručit, zadejte do předmětu mailu tento text: trkcz07.

Referenční číslo inzerátu: TRK 2501
Lokalita pracoviště: po zákázkách v rámci ČR
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: SOU
Pracovní doba: po – čt (9 a 11 hod. směny)
Nástup možný: dohodou
Plat: dohodou

Referenční číslo: TRK 2501

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pro našeho klienta, významnou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Podobné nabídky práce

Elektromontér
montáž stínící techniky v rámci celé ČR ubytování zajištěno
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
dnes
Elektrikář - elektromontér
- Montáž rozvaděčů do klimatizačních jednotek - Práce na strojích - Dvousměnný provoz
ADECCO spol.s r.o. Plzeňsko Plný úvazek
týden
Ref. č.: 9-21-218629. Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra pro výrobu rozvaděčů.
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň - město Plný úvazek
aktivní
Operátor/ka - elektromontáže
Popis pracovní pozice: - vhodné pro ženy, - drobné montážní práce, - letování elektrosoučástek, - práce v sedě, - 3 směnný provoz/7,5 h denně, - místo pracoviště Kaznějov. Požadujeme: - základní vzdělání, - manuální zručnost, - ...
SBS - NEPRON, s.r.o. Drahotínská 411, Kaznějov Plný úvazek
týden
Operátor/ka elektrotechnických komponentů
Přijmeme uchazeče - operátory/ky elektrotechnické výroby, na montáž elektronických komponentů - drobná manuální činnost, ( pájení, montážní práce, letování apod.)Práce v sedě, čisté moderní pracoviště. Místo výkonu práce:Stod. HPP ...
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. Nádražní 249, Stod Plný úvazek
týden
operátoři ve výrobě
Místo výkonu Průmyslová 762, Stod. Letování, montáž, vstřikovací lisy, balení zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek, uchazeč musí splňovat tato kritéria: práce ve dvousměnném provozu (6:00-14:00/ 14:00-22:00 h ...
Murr CZ, s.r.o. Průmyslová 762, Stod Plný úvazek