Volné pracovní místo  Elektromontér

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Ref. č.: 16-30-198623. Máte znalosti v oblasti elektrotechniky a umíte vzít za práci? Nechcete sedět na jednom místě, ale láká Vás rozmanitá práce v terénu? <br/>
<br/>Prosperující rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou elektroinstalací hledá právě Vás!<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> montážní práce na slaboproudých instalacích (zejména bezpečnostní systémy) a silnoprouchých instalacích</li>
<li> výjezdy do terénu (často týdenní montážní cyklus)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oboru elektrotechnika</li>
<li> znalost problematiky slaboproudých a silnoproudých rozvodů - výhodou EZS, EPS, CCTV, SK</li>
<li> platné osvědčení podle § 5 vyhlášky 50/1978 Sb.</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> časová flexibilita (proměnlivá pracovní doba)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nabídka výhodných firemních půjček</li>
<li> pestrá práce na zakázkové výrobě</li>
<li> možnost navštívit různé kouty republiky včetně využití volného času v místě</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> atmosféra rodinné firmy, přátelská, otevřená komunikace, stabilita</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.