Volné pracovní místo Elektromontéři rozvoden a transformoven – i absolventi

aktivní
Rachota-personální agentura
Místo pracoviště
Plzeňský kraj a celá ČR
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
výhodné finanční podmínky

montáže a výstavba rozvoden VN a VVN v Plzeňském kraji a po celé ČR

Požadujeme

vzdělání SOU elektro, praxe ve výstavbě rozvoden vítána, platná vyhláška 50/78 Sb. min. § 6 vítána, osvědčení na činnost na elektrických zařízeních do 1000V výhodou, zručnost, spolehlivost, pracovitost – vhodné i pro šikovné absolventy SOU elektro – zaučíme

Nabízíme

zázemí prosperující společnosti, možnost zvyšování kvalifikace, příspěvek na investiční životní pojištění, hrazení cestovních výloh, práce 4 dny v týdnu

Podobné nabídky práce

Elektromontér
montáž stínící techniky v rámci celé ČR ubytování zajištěno
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
dnes
Elektrikář - elektromontér
- Montáž rozvaděčů do klimatizačních jednotek - Práce na strojích - Dvousměnný provoz
ADECCO spol.s r.o. Plzeňsko Plný úvazek
týden
Ref. č.: 9-21-218629. Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra pro výrobu rozvaděčů.
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň - město Plný úvazek
aktivní
Operátor/ka - elektromontáže
Popis pracovní pozice: - vhodné pro ženy, - drobné montážní práce, - letování elektrosoučástek, - práce v sedě, - 3 směnný provoz/7,5 h denně, - místo pracoviště Kaznějov. Požadujeme: - základní vzdělání, - manuální zručnost, - ...
SBS - NEPRON, s.r.o. Drahotínská 411, Kaznějov Plný úvazek
týden
Operátor/ka elektrotechnických komponentů
Přijmeme uchazeče - operátory/ky elektrotechnické výroby, na montáž elektronických komponentů - drobná manuální činnost, ( pájení, montážní práce, letování apod.)Práce v sedě, čisté moderní pracoviště. Místo výkonu práce:Stod. HPP ...
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. Nádražní 249, Stod Plný úvazek
týden
operátoři ve výrobě
Místo výkonu Průmyslová 762, Stod. Letování, montáž, vstřikovací lisy, balení zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek, uchazeč musí splňovat tato kritéria: práce ve dvousměnném provozu (6:00-14:00/ 14:00-22:00 h ...
Murr CZ, s.r.o. Průmyslová 762, Stod Plný úvazek