Volné pracovní místo Elektromontéři vzdušných a kabelových vedení VN

aktivní
Rachota-personální agentura
Místo pracoviště
Plzeň, Plzeňský kraj, celá ČR
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
výhodné finanční podmínky

montáže a výstavba vzdušných kabelových vedení VN v Plzeňském kraji a po celé ČR

Požadujeme

vzdělání SOU elektro, nutná praxe ve výstavbě vedení VN, platná vyhláška 50/78 Sb., osvědčení na činnost na elektrických zařízeních nad 1000V, zručnost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

zázemí prosperující společnosti, možnost zvyšování kvalifikace, příspěvek na investiční životní pojištění, hrazení cestovních výloh, práce 4 dny v týdnu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Elektromontér
montáž stínící techniky v rámci celé ČR ubytování zajištěno
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
včera
Elektrikář - elektromontér
- Montáž rozvaděčů do klimatizačních jednotek - Práce na strojích - Dvousměnný provoz
ADECCO spol.s r.o. Plzeňsko Plný úvazek
Ref. č.: 9-21-218629. Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra pro výrobu rozvaděčů.
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň - město Plný úvazek
aktivní
Montér - elektro
Náplň práce: realizace montážních zakázek NN,VN. Požadujeme:min. vyučen v oboru elektro, praxe v oboru (silnoproudá elektrotechnika, stavba vedení), zodpovědnost, flexibilitu, schopnost kolektivní práce, Vyhl. 50/78 Sb. §6 a výše ...
OMEXOM GA Energo s.r.o. Domažlice Plný úvazek
týden
výroba: montážní a letovací práce
- manuální zručnost, dobrý zrak - dobrá pracovní morálka - schopnost počítat desetinná čísla - mzdové ohodnocení dle zkušeností, schopností a praxe - vánoční prémie - bezplatná autobusová linka z Domažlic a Horšovského Týna - prác ...
KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. Smolovská 201, Bělá nad Radbuzou Plný úvazek
týden
dělník ručního zakládání statorů
vyučena, práce v ženském kolektivu, spolehlivost, přesnost, týden dovolené navíc, podnikové stravování, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, možnost úpravy pracovní doby
Rosenberg s. r. o. 101, Klenčí pod Čerchovem Plný úvazek
týden