Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
Pozice:
Technik elektro
Lokalita:
Jihlava
Může se Vám hodit:
Technik elektro Jihlava

Volné pracovní místo ELEKTRONIK - VÝVOJ DPS ŘÍDÍCÍ ELEKTRONIKY

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Jihlava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta aktuálně hledáme šikovné absolventy vysokých a středních škol v oboru elektrotechni­ka/elektronika. Jste učenliví, schopni týmové i samostatné práce? Máte zkušenosti s vývojem desek plošných spojů a domluvíte se anglicky? Pokud zní Vaše odpověď ano, pak jste nejspíše právě tím, koho hledáme!

CO BUDETE DĚLAT:

vyvíjet DPS analogových a digitálních zapojení pro LED aplikace (layout)
vyvíjet DPS spínaných i lineárních napájecích obvodů pro LED aplikace s ohledem na environmentální, EMC a další požadavky
koordinovat mechanické designery a elektroniky
plánovat a podporovat výrobu vzorků
koordinovat dodavatele při novém vývoji a změnách
spolupracovat se zahraničními kolegy a dodavateli
úzce spolupracovat s centrálním R&D oddělením v Německu na nových vývojových projektech

CO OD VÁS POTŘEBUJEME:

VŠ/ SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu
zkušenosti s návrhem desek plošných spojů (DPS)
zkušenost se SW pro návrh DPS (Cadence Allegro PCB design) výhodou
středně pokročilou znalost AJ nebo NJ
uživatelskou znalost MS Office
schopnost koordinovat tým
komunikativnost, schopnost týmové práce
pečlivost, zodpovědnost

CO NABÍZÍME:

zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci, 13. a 14.mzdu
podporu při relokaci
dotované závodní stravování
5 týdnů dovolené
možnost využití pružné pracovní doby
preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
příplatek na dojíždění ve výši 1000 Kč
penzijní připojištění
náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč po zkušební době
interní systém benefitů formou cafeterie
internetový portál Jízdomat
zajištění hlídání dětí externí formou
volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
bezplatné odborné vzdělávání
přátelské a neformální pracovní prostředí

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy