Volné pracovní místo  ELEKTRONIK - VÝVOJÁŘ (až 30 tis./měs.)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, přední českou společnost, která úspěšně již od roku 1992 působí v oblasti automatické sanitární techniky, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

ELEKTRONIK - VÝVOJÁŘ

Náplň:

  • vymyslet, vyvinout a vytvořit elektroniku od A do Z i s naprogramováním a oživením
  • tvorba výrobních dokumentací a uživatelských návodů
  • správa HW a FW projektů
  • objednávání elektronických součástek
  • vedení skladu součástek

Výhodou:

  • znalost obvodového řešení:
  • zapojení mikrokontrolérů s ohledem na nízkou spotřebu v režimu sleep a provozu na baterie
  • správného zemnění na plošném spoji
  • způsobu odrušení spínacích prvků
  • galvanické oddělení vstupů, výstupů a komunikací
  • pájení SMD součástek (0805, TQFP44…)
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni

Požadujeme

  • výborná znalost Eagle min. verze 6.6.0
  • výborná znalost tvorby firmware pro mikrokontroléry PIC Microchip v jazyce C a Assembler
  • schopnost pracovat s některým z grafických editačních programů pro vektorovou grafiku (Inkscape…)
  • znalost parametrů součástek

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • motivující finanční hodnocení
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • komplexní zaškolení a podpora
  • příspěvek na stravování
  • firemní sportovní aktivity
  • flexibilní přístup
  • vhodné i pro absolventy

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.