Volné pracovní místo ELEKTROPROJEKTANT

aktivní
Lucie Sedláčková

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání. Nabízíme následující spektrum služeb:

Nábor zaměstnanců/Re­cruitment – výběr a vyhledání zaměstnanců
Přímé vyhledávání zaměstnanců/E­xecutive Search – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
Psychologická diagnostika a poradenství pro pracovní účely

Místo pracoviště
Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektroprojektant.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

tvorba elektro projektu a výkresové el. dokumentace pro jednoúčelové stroje
příprava podkladů pro objednávky elektro komponent a materiálu
poskytování rady a podpory podřízeným, kontrola jejich výkonu
zodpovědnost za sklad elektrosoučástek
spolupráce při náboru zaměstannců, zejména elektromontérů
jednání s dodavateli a klienty (převážně telefonicky, emailem)
v případě potřeby servisní zásah u klientů

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má vystudovanou SŠ nebo VŠ elekrotechnického směru
ovládá program EPLAN, příp. obdobný software
má už cca 3–4 roky praxe s elektro servisem, údržbou nebo projektováním – ví jaké jsou bezpečnostní normy, k čemu je světelná závora atd.
dokáže alespoň přečíst a pochopit technický text v AJ
má platnou vyhlášku č. 50 – min. §6 nebo vyšší‎
je samostatný, zodpovědný a ochotný na sobě dále pracovat
bez potíží umí pracovat na PC a ovládá MS Office
je aktivní řidič a má platný Řp. sk.B

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
příležitost vybrat si svůj tým a být u rozjezdu nového oddělení ve stabilní společnosti
finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, prémie při dokončení projektu i v průběhu roku
příspěvek na sport/kulturu a proplacení kurzu AJ
stravenky a dovolená navíc