Volné pracovní místo  ELEKTROPROJEKTANT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektroprojektant.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

tvorba elektro projektu a výkresové el. dokumentace pro jednoúčelové stroje
příprava podkladů pro objednávky elektro komponent a materiálu
poskytování rady a podpory podřízeným, kontrola jejich výkonu
zodpovědnost za sklad elektrosoučástek
spolupráce při náboru zaměstannců, zejména elektromontérů
jednání s dodavateli a klienty (převážně telefonicky, emailem)
v případě potřeby servisní zásah u klientů

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má vystudovanou SŠ nebo VŠ elekrotechnického směru
ovládá program EPLAN, příp. obdobný software
má už cca 3-4 roky praxe s elektro servisem, údržbou nebo projektováním – ví jaké jsou bezpečnostní normy, k čemu je světelná závora atd.
dokáže alespoň přečíst a pochopit technický text v AJ
má platnou vyhlášku č. 50 - min. §6 nebo vyšší‎
je samostatný, zodpovědný a ochotný na sobě dále pracovat
bez potíží umí pracovat na PC a ovládá MS Office
je aktivní řidič a má platný Řp. sk.B

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
příležitost vybrat si svůj tým a být u rozjezdu nového oddělení ve stabilní společnosti
finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, prémie při dokončení projektu i v průběhu roku
příspěvek na sport/kulturu a proplacení kurzu AJ
stravenky a dovolená navíc