Volné pracovní místo  ELEKTROPROJEKTANT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Společnost s tradicí hledá do svého týmu posilu na pozici - ELEKTROPROJEKTANT -

Požadujeme:
SŠ vzdělání elektrotechnické
Znalost projektování
Znalost příslušných norem (elektro strojní bezpečnost atd.)
Praxe na obdobné pozici vítána
Iniciativu a zodpovědnost
Analytické a tvořivé myšlení

Nabízíme:
Participaci na vývoji nových produktů
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející firmě
Příležitost pro absolventy SŠ i uchazeče s praxí
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
Nástup možný ihned

Náplň práce:
Projektování systémů automatizace a elektro
Vyhotovení elektro dokumentace
Vyhotovení manuálů
Vyhotovení kusovníků a projektování jejich součástí
Komunikace se zákazníky při technických jednáních
Podpora tvorby koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů