Volné pracovní místo  ELEKTROTECHNIK do ŽEBRÁKU

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo elektrotechnika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROTECHNIK staňte se součástí mezinárodní výrobní společnosti!<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> provádění údržby a opravy strojů a zařízení</li>
<li> tvorba analýz chybovosti strojů</li>
<li> preventivní údržba</li>
<li> provádění montáže, demontáže a přesunů zařízení</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<ul>
<li> pozice je vhodná pro absolventy.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vyučení v technickém oboru, </li>
<li> vyhláška č.50/1978 Sb.</li>
<li> zájem o práci v údržbě, schopnost samostatného hledání závad a samostatné práce</li>
<li> znalost základních mechanismů mechaniky, hydrauliky a pneumatiky</li>
<li> základní znalost řidících systémů PLC výhodou</li>
<li> znalost německého jazyka výhodou</li>
<li> schopnost rychle reagovat</li>
<li> schopnost týmové spolupráce</li>
<li> ochota se vzdělávat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní a stabilní práci v zahraniční společnosti </li>
<li> kvalifikační růst a odborná školení </li>
<li> motivační hodnocení </li>
<li> příjemné a moderní pracovní prostředí </li>
<li> příspěvky na stravování</li>
</ul>