Volné pracovní místo  ELEKTROTECHNIK, ref. č. V-102

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se průmyslovou automatizací, hledáme vhodného uchazeče na pozici

ELEKTROTECHNIK

Náplň práce:

  • samostatná montáž elektro části zařízení dle výkresů a instrukcí šéfkonstruktéra
  • výroba a zapojení rozvaděče
  • instalace kabeláže na stroji
  • dodržení montážních postupů
  • oživení zařízení, ověření funkčnosti jednotlivých dílů
  • montáž u zákazníka
  • uvedení do provozu u zákazníka
  • zodpovědnost za poškození, zničení a ztrátu dílů, nářadí a nástrojů

Nástup: dle dohody
Pracoviště: Blansko

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe minimálně 3 roky
  • manuální zručnost a preciznost
  • schopnost pracovat s výkresovou dokumentací
  • technické cítění
  • uživatelská znalost na PC, Word, Excel, Outlook
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • stabilitu a zájem o práci s dlouhodobou perspektivou
  • ochotu se intenzivně vzdělávat, loajalitu, schopnost pracovat v týmu
  • samostatnost, schopnost řešit zadané úkoly zodpovědně, v požadovaných termínech a kvalitě.

Nabízíme

  • zázemí prosperující firmy, která má na trhu stabilní postavení
  • dlouhodobou profesní perspektivu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".