Volné pracovní místo  ELEKTROÚDRŽBÁŘ - RANNÍ a ODPOLEDNÍ SMĚNA - 44.000,- NÁSTUP IHNED - M/Ž

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 39 000–43 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Elektrikáře - údržbáře, a chtěli bychom tě seznámit s tím, co bys u nás mohl/a dělat.

Sháníte práci jako elektrikář, od pondělí do pátku s firemním svozem z Roztyl do místa výkonu práce v Nupacích a okamžitým nástupem?

Ráda bych vás nadchla pro možnost pracovat v oblasti elektrotechniky a aktivně se podílet na údržbě našich zařízení. Pokud hledáte příležitost zapojit se do dynamického pracovního prostředí s firmou, která pečuje o své zaměstnance, těšíme se na váš zájem!

Co nabízíme:

  • Mzda 44.000,-
  • většinou ranní + občas odpolední i noční  / 8h (od pondělí do pátku)
  • Stabilní práci v super týmu
  • Péče firmy o své zaměstnance
  • Školení formou zábavy
  • Svozovou dopravu zdrarma

Náplň práce:

  • Rozpoznávání a odstraňování elektro závad
  • Provádění preventivní údržby podle plánu
  • Starání se o opravy a údržbu strojů a zařízení
  • Provádění drobných elektro oprav

Požadujeme:

  • Technické vzdělání
  • Platné elektrikářské osvědčení a praxe v oboru - NV 194 / 2022 Sb. min.§6 a vyšší ( dříve jako - 50/1978 Sb. §6)
  • ZKUŠENOSTI S VÝROBNÍM PROSTŘEDÍM
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, zručnost

Pokud se tato nabídka zdá být pro Vás zajímavá a myslíte si, že byste byli skvělým přírůstkem do našeho týmu, pošlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vás na bezplatné lince použijte odpovědní formulář

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku ELEKTROÚDRŽBÁŘ - RANNÍ a ODPOLEDNÍ SMĚNA - 44.000,- NÁSTUP IHNED - M/Ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Kokotjuchová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTROÚDRŽBÁŘ - RANNÍ a ODPOLEDNÍ SMĚNA - 44.000,- NÁSTUP IHNED - M/Ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.