Volné pracovní místo EMBEDDED SW APPLICATION ENGINEER

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Zlínský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Pro společnost, která se zabývá vývojem a výrobou polovodičových součástek hledáme vhodné kandidáty na pozici EMBEDDED SW APPLICATION ENGINEER.

Náplň práce:
  • tvorba a vývoj Embedded SW pro mikrokontrolory
  • testování, ověřování a validace SW
  • podpora zákazníků v oblasti embedded systémů
  • optimalizace SW a HW

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti IT nebo Elektrotechniky
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s Embedded systémy – programování a testování C/ASM
  • znalost metod vývoje SW – CMMI
  • znalost programovacího jazyka C++,JAVA, .NET výhodou
  • znalost TCP/IP sítí, USB
  • znalost skriptovacího jazyka Python nebo PERL výhodou
  • znalost Matlab výhodou

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení
  • pomoc při řešení bytové otázky ( příspěvek na bydlení)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • využití sportovních zařízení
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • široká škála podnikových benefitů a bonusů

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.