Volné pracovní místo  Embedded SW tester, 40-60 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

<b>Hledáte práci ve vývoji SW s širokým uplatněním? Uvažujete vážně o své budoucí profesní kariéře???</b>
<br/>
<br/>Zajímá Vás testování a verifikace SW?<br/>
<br/>Preferujete možnost spolupráce na mezinárodním projektu spolu s vývojáři v zahraničí?<br/>
<br/>Špičková firma hledá pro své vývojové oddělení průmyslových řídících systémů uchazeče na pozici <br/>
<br/>
<b>
<font color=red>
<font size=5>Embedded SW tester</font>
</font>
</b>
<br/>
<br/>POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!!!<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> ověřování fukčnosti SW pro HW komponenty zaměřené na bezpečnost dopravních prostředků</li>
<li> návrh testů, testovacích plánů, programování i dokumentace testů</li>
<li> spolupráce na přípravě testovacího prostředí</li>
<li> komunikace s kolegy v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Ideálně VŠ vzdělání - IT, technická kybernetika, elektrotechnika, automatizace</li>
</ul>
<ul>
<li> Základní znalost programování v C/C++</li>
<li> Obecný přehled v oblasti digitální elektroniky</li>
<li> Znalost protokolů TCP/IP</li>
<li> Zkušenosti s testováním (výhodou)</li>
<li> Znalost systémů automatizovaného řízení (výhodou)</li>
</ul>
<br/>Znalost architektur ARM Cortex M4, Intel Atom, Intel x86 je výhodou<br/>
<br/>
<ul>
<li> Komunikativní angličtina a čeština, schopnost číst dokumentaci v německém jazyce je velkou výhodou</li>
</ul>
<ul>
<li> Ochota absolvovat zaškolení v zahraničí a občasné výjezdy</li>
</ul>

Nabízíme

benefity: <ul>
<li> <b>možnost ZAŠKOLENÍ V ZAHRANIČÍ</b>
</li>
<li> 5 týdnů dovolené, </li>
<li> kurzy AJ, </li>
<li> příspěvek na stravování, cafeteria 6000/rok, </li>
<li> penzijní připojištění po roce, </li>
<li> klouzavá pracovní doba 8.30-16.00</li>
<li> práce na dynamicky se rozvíjejícím mezinárodním projektu</li>
<li> stabilita velké nadnárodní korporace</li>
<li> přístup k nejmodernějším technologiím</li>
<li> možnost aktivního využití cizího jazyka/ů</li>
<li> práci v kolektivu špičkových odborníků</li>
<li> odborné vzdělávání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.