Volné pracovní místo  ERP konzultant - pro konzultanty. adminy i programátory!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

ERP je označení pro skupinu softwarů, které pomáhají společnostem s každodením plánováním obchodních čiností, s účetnictvím nebo třeba se zásobováním a bez kterých se žádná větší firma neobejde.
Právě teď hledáme 2 nové kolegy, kteří si s ERP systémy budou rozumnět.

Náplň práce:
  • Čeká vás mix práce konzultanta a IT specialisty.
  • Denně budete komunikovat se svými kolegy napříč celou firmou a pomáhat jim při implementaci nového ERP softwaru.
  • Zároveň vaším úkolem bude i přispůsobení standardní distribuce na míru našim potřebám. Takže vás čeká i častý kontakt s dodavateli a vývojáři ať už celého systému nebo jednotlivých modulů a práce na jejich optimalizaci.

Požadujeme

  • IT či DTB Administrátor, který se chce posunout dál
Administrátor, který pár roků spravoval o servery či osobní stanice, setkal se s SQL, sítěmi a pomáhal si třeba i skripty v PowerShellu nebo Bashi. Pak už stačí jen zájem o oblast Business Inteligence a chuť učit se.
  • BI specialista, kterému chybí samostatnost a volnost
Specialista s dobrou znalostí BI či nástrojů jako je Power BI. Člověk se zkušenostmi z oblasti vizualizace dat a tvorby dashboardů a schopností pracovat s daty. Zde navíc uplatníte uživatelskou znalost Linuxu.
  • ERP konzultant - skoro jakýkoli
Právě ERP bude jádro vaší práce, oceníme tedy i předchozí profesní zkušenosti právě s tímto nástrojem.

Nabízíme

  • Pro váš profesní růst jsme připravili sadu školení a bezkonkurenční technické zázemí.
  • Budete mít možnost realizovat se na mezinárodních projektech.
  • Pro relax pět týdnů dovolené a další akce pro vaši rodinu.
  • Služební notebook, telefon ale třeba také možnost využívat firemní automobil.
  • Sadu benefitů, která zahrnu stravenky, benefitní poukázky ale třeba také finanční bonusy.

Jiná sdělení

Pokud jsme vás zaujali nebo by vás jen zajímalo více informací, ozvěte se nám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku ERP konzultant - pro konzultanty. adminy i programátory!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ERP konzultant - pro konzultanty. adminy i programátory!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.