Volné pracovní místo ERP Specialist – application support

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
MOST
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 8–10–213618. Yankee Candle greenfield hledá posilu do svého IT týmu se skillem Oracle EBS/Oracle JDE/SAP. Nabídnete nám přesně takové zkušenosti? Pokud ano, podívejte se na denní agendu pozice ERP Specialist:

  • práce s interním ERP softwarem (Oracle EBS)
  • zajištění funkčnosti systému
  • poskytování podpory spolupracujícím oddělením (nákup, sklady aj.)
  • analyzování, testování a implementace samotného systému
  • troubleshooting a reporting
  • asistence a podpora IT týmu v oblasti projektů

Požadujeme

Protože jsme společnost zakládající si na správném týmu a odborných znalostech, máme na Vás následující požadavky:

  • zkušenost v oblasti podpory IT oddělení ve výrobní společnosti
  • znalost ERP korporátního systému (Oracle EBS, Oracle JDE, SAP)
  • schopnost rychle se učit
  • zájem o zdokonalování znalostí v oblasti ERP systémů
  • efektivní komunikace
  • silný zákaznický přístup
  • anglický jazyk v psaném i mluveném projevu na plynulé úrovni

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a pracovní dobu 37,5 týdně
  • 13.plat
  • roční bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu a odpovídající zaškolení v mateřské společnosti
  • výraznou slevu na firemní produkty
  • práci, která Vám bude vonět :)

Podobné nabídky práce

VÝJEZDNÍ TECHNIK (INTERNET)
VÝJEZDNÍ TECHNIK (INTERNET) Náplň práce: - Připojování koncových klientů do sítě internet - Konfigurace a výstavba metalické, optické a bezdrátové sítě Požadujeme: - Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupován ...
CC INTERNET s.r.o. 1, Most Plný úvazek
včera
IT TECHNIK JUNIOR - SPRÁVCE SÍTĚ
IT TECHNIK JUNIOR - SPRÁVCE SÍTĚ Náplň práce: instalace, správa, údržba a zálohování stanice, opravy výpočetní techniky - ŘP sk. B - preferujeme vzdělání v elektrotechnickém směru - možnost prodloužení pracovního poměru HLÁSIT SE: ...
DATACOM Teplice spol. s r.o. 1, Litvínov Plný úvazek
včera
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE: - V přímé podřízenosti IT Specialisty; - Správa, údržba a rozvoj IT nástrojů a systémů (HW a SW); - Zajištění servisu uživatelům PC ve společnosti AFSI EU vč. centrálních zasedacích místností; - Spolupráce na ...
AFSI Europe s.r.o. 139, Havraň Plný úvazek