Volné pracovní místo  ETL Developer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-10-200292. <b>Zajímá Vás práce v mezinárodním týmu na projektech v oblasti datových skladů? Náš klient zajišťuje operace na akciových trzích. Díky svým aplikacím poskytuje přístup na globální kapitálové trhy ve více než 16 zemích. V současné době se otevřela příležitost pro ETL developera.</b> <br/>
<br/>
<br/>
<font color=red>
<b>Tato příležitost je pro juniory i zkušené vývojáře.</font>
</b>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Návrh a vývoj aplikací pro datové sklady</li>
<li> Práce na mezinárodních projektech</li>
<li> Ladění výkonu, optimalizace a řešení problémů aplikací</li>
<li> Testování, systémová integrace</li>
<li> Tvorba dokumentace, technické specifikace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenost s datovou integrací, ETL nástroji jako Informatica, PowerCenter nebo jiné</li>
<li> Dobrá znalost databázových technologií - Oracle, SQL Server</li>
<li> Dobrá znalost DWH</li>
<li> Dobrá znalost RedHat Linux a shell skriptování</li>
<li> Znalost struktury dat, modelování dat</li>
<li> Schopnost pracovat podle agilních metodik vývoje</li>
<li> Analytické schopnosti</li>
<li> Angličtina na úrovni B2</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> příležitost pracovat na mezinárodních projektech</li>
<li> multikulturní a zajímavé prostředí</li>
<li> velmi dobré finanční ohodnocení</li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> stravenky</li>
<li> místo v příjemné kanceláři 2 minuty od metra</li>
<li> školení (technické, jazykové, soft skills)</li>
</ul>