Zařazeno v oborech:
Administrativa, Marketing
Pozice:
Event Specialist
Lokalita:
Praha-centrum
Může se Vám hodit:
Event Specialist Praha-centrum

Volné pracovní místo Executive Coordinator with German

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
by agreement

Ref. č.: 1–28–198615. A great job opportunity for those who are not afraid of challenges and wants to start professional career in multicultural environment in beautiful city!

Work for a leading multinational company!

Executive coordinators are responsible for providing comprehensive organizational and administrative support to an executive or executives within their organization.

Responsibilities:
  • Coordinating daily work agenda for German management
  • Handling records management for the group
  • Planning and scheduling meetings, events and appointments (managing executive and department calendars and arrange meeting schedules)
  • Arranging conference calls, video conferences
  • Travel planning – booking flights, taxis, hotels, etc.
  • Expense reporting – create and monitor expense reports in expense reporting system
  • Ensuring calendar of management
  • Building and maintaining good working relationships with other staff members
  • Compiling information, assist in reporting, and identify gaps and emergent problems
  • Ad hoc tasks and miscellaneous other duties

Požadujeme

  • Fluent German and English – both written and spoken
  • Proficient with Microsoft Office suite (Outlook, Excel, Powerpoint, Word)
  • Strong organizational, multi-tasking, and time-management skills
  • Professional manners
  • Strong interpersonal and communication skills
  • Ability to collaborate with others as needed to achieve desired results
  • Ability to maintain confidentiality related to sensitive information

Nabízíme

  • 5 weeks of holidays
  • Meal vouchers
  • Wellness vouchers
  • Pension/life insurance contribution
  • Trainings and language courses
  • Possibility to grow inside the company

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

EVENT SPECIALISTA PRO ZAHRANIČÍ
Máte rádi párty a rádi byste si vydělávali jejich organizováním? Rádi se obklopujete luxusními produkty? Rádi se pohybujete ve vyšší společnosti a milujete cestování? Nedělá Vám problém domluvit se anglicky? Pak čtěte dále! ...
Advantage Consulting, s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
bytový designér
Pracovní náplň:jednání se zákazníky, zhotovení návrhů kuchyní a interiérů, prodej elektrospotřebičů.Požadujeme komunikativnost, znalost kreslících programů.Prémie, odměny z obratu.
Dušan Pelc Chlumecká 1539, Praha Plný úvazek
aktivní
PR manžer/ka
Kontakt: Martin Pokorný - <!--poslatEmail-->, Svá stručná profesní CV zasílejte na <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: Helénská 1799/4, Praha 2 Aktivní angličtina, práce s PC, ekonomika Pro nový marketingový startup projekt (di ...
LYONCUBEES s.r.o. Helénská 1799/4, Praha Plný úvazek
aktivní
Advertising Account Manager
Místo výkonu práce Krakovská č.p. 1366/25,Nové Město První kontakt se zaměstnavatelem prostřednictvím emailové adresy <!--poslatEmail--> Advertising Account Manager - Prague The ideal candidate for this position will be a motivat ...
Trraffic F, s.r.o. Krakovská 1366/25, Praha Plný úvazek