Volné pracovní místo  FACILITY MANAGER - ref. č. S 013

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, úspěšnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodné uchazeče/čky na pozici: Facility Manager

Náplň práce:
  • Plánování, zajištění a kontrola činností spojených s provozem, údržbou a opravami budov
  • Komunikace s úřady v oblasti zákona 183/2006 Sb
  • Výkaznictví spotřeb energií
  • Zajištění zákonem předepsaných revizi TNS, vyhrazených zařízení a systémů, včetně zajištění odstranění závad
  • Správa vozového parku (VZV, OA)
  • Administrativní činnosti - příprava podkladů pro evidenci majetku, správa dokumentace budov
  • Spolupráce v oblasti BOZP a PO

Pracoviště: Brno
Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání strojního nebo elektro směru
  • Vyhl. 50/1978 sb. (výhodou)
  • Praxe v oblasti správy majetku nebo energetiky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, přesnost, logické myšlení, zodpovědnost, flexibilita, práce v termínech
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
  • Ochota neustále se učit a sdílet znalosti
  • Iniciativa a konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Dobrá znalost práce na PC v programech MS Office (především Word, Excel, Outlook)

Nabízíme

  • Náročnou, smysluplnou, perspektivní a zajímavou práci v mezinárodní farmaceutické společnosti
  • Odborný a osobní růst
  • Podporu vzdělávání a rozvoje
  • Příjemné nekuřácké pracovní prostřední
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".