Volné pracovní místo  FAKTURAČNÍ ODDĚLENÍ s AJ a turečtinou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Naším klientem je velká mezinárodní společnost z oblasti petrochemického průmyslu, která v současnosti hledá vhodné kandidáty na pozici <br/>
<br/>ASISTENT/KA VE FAKTURAČNÍM ODDĚLENÍ s angličtinou a turečtinou<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>asistent/ka ve fakturačním oddělení zajišťuje včasné a správné placení faktur</li>
<li>zadávání faktur do systému </li>
<li>párování faktur s objednávkami</li>
<li>práce v SAPu</li>
<li>ad hoc úkoly</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Pracovní doba: 40 hodin týdně <br/>Smlouva: do 30.11.2013 (možnost prodloužení)<br/>
<br/>Pracoviště: Praha 3 - u metra Flóra

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/ VŠ (ideálně ekonomického směru)</li>
<li>velmi dobrá znalost angličtiny a turečtiny</li>
<li>dobrá znalost MS Office</li>
<li>předchozí zkušenost v administrativě podmínkou</li>
<li>schopnost učit se novým věcem</li>
<li>flexibilita a proaktivní přístup</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>stravenky</li>
<li>prostředí mezinárodní společnosti</li>
<li>denní využití aj a turečtiny</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".