Volné pracovní místo  Fakturantka Praha západ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Mezinárodní klient poskytující komplexní logistická řešení vyhlašuje výběrové řízení na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • zpracování faktur fakturace a likvidace faktur
  • kontrola správnosti dodaných faktur
  • evidence faktur
  • shromažďování podkladů pro tvorbu faktur

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • dobrou znalost MS Office - Excel (práce s tabulkami)
  • praxe na stejné pozici značnou výhodou
  • pečlivost schopnost pracovat s čísly
  • smysl pro detail a zodpovědnost

Nabízíme:

  • perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • odborná školení zahraniční stáže
  • zajímavé finanční ohodnocení + benefity společnosti (5 týdnů dovolené stravenky jazykové kurzy a jiné)
  • smlouvu na HPP
  • místo výkonu práce: okres Praha západ (5 km od kraje Prahy 6)

V případě zájmu o pozici prosím zašlete svůj životopis.