Volné pracovní místo  Fakturant/ka s Aj

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v Modřících, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici:

Account Payable Clerk/ Fakturantka s AJ

Náplň práce:
  • evidence došlých faktur, zadávání a přiřazení faktur do interního systému
  • zpracování plateb podle měnových rozlišení
  • odsouhlasení plateb s dodavateli
  • spolupráce s celníky a přepravními společnosti, daňovými úředníky
  • komunikace se zahraničními klienty

Požadujeme

Požadujeme:
  • VOŠ, VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • 2-3 roky praxe na adekvátní pozici
  • velmi dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem, každodenní využití )
  • znalost práce na PC (znalost SAP- výhodou)
  • analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Nabízíme:
  • uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • příležitost k využití znalosti Aj
  • možnost závodního stravování

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis v Čj, Aj na adresu použijte odpovědní formulář
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".