Volné pracovní místo  Fakturantka s NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost se sídlem na Táborsku, hledá kvalifikovaného a ambiciozního uchazeče na pozici Fakturanta/ky s němčinou.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> včasné a správné zpracovávání faktur subdodavatelů dle stanovených cen </li>
<li> zpracovávání dokladů </li>
<li> týmová spolupráce v rámci společnosti</li>
<li> vystavování faktur </li>
<li> vedení pokladny včetně účtování </li>
<li> kontrola správnosti faktur - případná komunikace s klienty společnosti</li>
<li> kompletace dodacích listů a faktur</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ ekonomického zaměření </li>
<li> zkušenost na obdobné pozici (2 - 3 roky)</li>
<li> dobrá znalost MS Office</li>
<li> výborná znalost němčiny (komunikace se zahraničím - telefonicky, e-mailem)</li>
<li> praxe v oblasti účetní administrativy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (20 - 40 000 Kč/měs.)</li>
<li> možný profesní růst </li>
<li> 14.plat</li>
</ul>