Volné pracovní místo Farmaceutický reprezentant (Medicínský reprezentant)

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina
Pracovní poměr
Práce na ŽL
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Hledáme medicínské reprezentanty, kteří aktivně navštěvují lékaře (optimálně gynekology) a lékárny ve svém regionu, a mají zájem o rozšíření svého úvazku – prezentace portfolia výrobků i naši společnosti.
Náplň práce:prezentace a prodej doplňků stravy pro oblast gynekologie, návštěva lékařů a lékáren, zodpovědnost za obchodní výsledky ve svém regionu.

Požadujeme

Pracovní zařazení farmaceutický reprezentant pro oblast gynekologie (nyní vykonávající práci reprezentanta), SŠ vzdělání zdravotnického směru výhodou (nejlépe biochemie, biologie), obchodní a argumentační dovednosti na vysoké úrovni, prokazatelné reference, samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat, uživatelskou znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, živnostenský list. Uvádějte, o který region máte zájem!!

Nabízíme

Zajímavou možnost zvýšení svých příjmů, finanční ohodnocení závislé na výkonu (120 Kč za návštěvu) plus výhodný bonusový systém.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je farmaceutická společnost a její hlavní aktivitou je obchodní činnost s doplňky stravy.

Místo práce: Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina

Termín nástupu: možný ihned (dle dohody)

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.