Volné pracovní místo FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT od 25.000,-Kč

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Liberecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Orientujete se v oblasti farmacie a máte obchodního ducha? Hledáte práci na pozici FARAMCEUTICKÝ REPREZENTANT v Libereckém kraji? Chcete využít svých nabitých vědomostí a zkušeností? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Prosperující mezinárodní společnost, která je jedničkou ve svém oboru, hledá nového kolegu na pozici:

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT od 25.000,–Kč

Náplň práce:

  • každodenní návštěva lékařů a lékáren
  • organizace seminářů, účast na firemních akcích
  • zodpovědnost za dosahování obchodních cílů
  • zpracování reportů

Požadujeme

  • praxe na pozici farmaceutického reprezentanta
  • ovládání PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • dynamickou osobnost se vztahem k farmacii
  • bydliště v rámci regionu

Nabízíme

  • zázemí silné organizace
  • odborné vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • další benefity

Místo výkonu práce v Libereckém kraji

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.