Volné pracovní místo  Farmaceutický reprezentant - region Brno

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme pracovníka/ci na pozici:

Farmaceutický reprezentant - region Brno

Nástup ihned. Pozice je vhodná také pro absolventy s praxí.

Náplň práce:

  • Upevňování a budování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty v rámci regionu
  • Sledování aktivit konkurence, vyhledávání nových příležitostí pro zvýšení prodejů společnosti
  • Participace na tvorbě a realizaci projektů pro jednotlivé cílové skupiny klientů
  • Účast na seminářích, kongresech a konferencích s odborným zaměřením

Požadujeme

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zdravotnické, přírodovědné nebo farmaceutické zaměření výhodou)
  • Předchozí zkušenosti s prodejem v oblasti farmacie min. 1 rok
  • Zkušenosti s obchodní komunikací s lékaři
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Orientace na zákazníka, dynamická osobnost, týmový hráč
  • Řidičský průkaz, ochota denně cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Znalost práce na PC
  • Ochota učit se a odborně se rozvíjet
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (fixní + pohyblivá složka platu)
  • služební automobil, mobilní telefon a notebook
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost účastnit se zajímavých projektů

Jiná sdělení

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí volby "odpovědět". Prosím, nezapomeňte uvést název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.