Volné pracovní místo  Finanční analytik - německý jazyk

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-11-219918. Domluvíte se jak německy, tak anglicky? V oblasti financí a analýz se cítíte jako ryba ve vodě? Nabízíte mezinárodní praxi? Tato exkluzivní nabídka je určena profíkům, kteří rádi občasně vycestují do zahraničí a chtějí své zkušenosti uplatnit na nejvyšší úrovni.<br/>
<br/>Co Vás čeká:<br/>
<ul>
<li> Zajištění komplexních finančních analýz na projektové bázi</li>
<li> Spolupráce s ostatními týmy napříč regiony, především s německy mluvícími zeměmi</li>
<li> Práce se systémem SAP a MS Excel na denní bázi</li>
<li> Expertní vyhodnocování zisků a ztrát</li>
<li> Rozvoj finančních procedur</li>
<li> Rozvoj finančních systémů </li>
<li> Forecasting</li>
<li> Sběr, testování a vyhodnocování dat</li>
<li> Odborná pomoc a poradenství</li>
<li> Cestování do zahraničí (okolo 25%)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Skvělá znalost německého jazyka, angličtina alespoň na komunikativní úrovni</li>
<li> Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí/ účetnictví</li>
<li> Výborná práce s Excelem </li>
<li> Zkušenost se SAP</li>
<li> Zkušenost z mezinárodní společnosti a mezinárodního prostředí</li>
<li> Praxe v oblasti finančních analýz alespoň čtyři roky</li>
<li> Praktická znalost finančních procesů a účetnictví</li>
<li> Schopnost samostatné práce, zároveň týmovost</li>
<li> Proaktivita, drive, tah na branku</li>
<li> Prokazatelné analytické schopnosti, orientace na detail</li>
<li> Zkušenosti z oblasti IT vítány</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Stravenky a občerstvení</li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> Zdravotní, cestovní a úrazové pojištění</li>
<li> Odborné kurzy a školení</li>
<li> Referral program</li>
<li> Možnost home office</li>
</ul>