Volné pracovní místo  FINANČNÍ ANALYTIK PRAHA S ANGLIČTINOU

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 20-11-219794. Končíš školu a nevíš kam dál? <br/>Baví Tě čísla a analýzy? <br/>Umíš anglicky tak, aby sis troufl zavolat s manažerem z ciziny?<br/>Chtěl bys vést finanční projekt v jeho celé fázi?<br/>Jsi teamový hráč, ale dokážeš se samostatně rozhodovat?<br/>Chceš se usadit v mezinárodní firmě?<br/>
<br/>Pokud jsi na vše odpověděl "ano", pak Ti nabízíme příležitost pracovat pro přední a celosvětově známou společnost, aktivně využít znalosti cizího jazyka (případně více cizích jazyků) a možnost pracovního růstu do budoucna.<br/>
<br/>Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech. <br/>
<br/>Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností, ale zároveň i zkušenější uchazeče, které zajímá spolupráce na projektech, finanční analýzy, zpracování a vyhodnocení dat a podílení se na interních procesech v rámci společnosti. <br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<ul>
<li> Příprava podkladů pro finanční analýzu</li>
<li> Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů</li>
<li> Příprava statistik a prezentací</li>
<li> Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech </li>
<li> Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů </li>
<li> Podílení se na přípravě budgetu</li>
<li> Komplexní sledování projektu z interního hlediska - v rámci firmy</li>
</ul>
<br/>Společnost nabízí opravdovou příležitost, široké zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí a možnost práce v úspěšném dynamickém a přátelském týmu.

Požadujeme

Splňujete tyto požadavky?<br/>
<ul>
<li> VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření)</li>
<li> Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním</li>
<li> Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti</li>
<li> Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (komunikace na denní bázi osobně i telefonicky se zahraničními manažery)</li>
<li> Znalost francouzského, německého či jiného jazyka je výhodou, ne však podmínkou</li>
<li> Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů</li>
<li> Zájem a schopnost se učit novým věcem</li>
<li> Znalost práce na PC - MS Office </li>
<li> Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC</li>
<li> JAZYOKOVÉ KURZY</li>
<li> SICK DAYS</li>
<li> STRAVENKY</li>
<li> PŘIPOJIŠTĚNÍ</li>
<li> ZAMĚSTNANECKÉ SLEVY</li>
<li> KARIÉRA</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.