Volné pracovní místo FINANČNÍ CONTROLLER - 45.000,-Kč/měs.

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Pro významnou zahraniční výrobní společnosti automotive v ústeckém kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici FINANČNÍHO CONTROLLERA.

Pracovní náplň:

finanční controlling
projektový, sales controlling včetně přípravy
analýzy výsledků hospodaření
audit stávajících controllingových procesů
plánování a měsíční forecasting
zpracování ročních finančních plánů nákladů a výnosů
příprava kalkulací cen a komentáře odchylek
pravidelné zajištění závěrek
úzká spolupráce s vedením firmy, finanční účtárnou a zahraniční centrálou

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:
VŠ vzdělání ekonomického směru
max.3 roky praxe na obdobné pozici – ve výrobní společnosti, automotive výhodou
výborná znalost účetnictví je podmínkou
velmi dobrá znalost MS Office (Excel)
znalost SAP/R3
znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni (podmínkou)

Nabízíme

práci v dynamicky se rozvíjející a perspektivní společnosti
vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti
finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích a dosavadních zkušenostech
možnost dalšího vzdělávání
perspektivu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
nadstandardní systém podnikových výhod

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.