Volné pracovní místo  FINANČNÍ KONTROLOR - SENIOR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-11-216378. Pro našeho významného klienta působícího v oblasti strojírenské výroby, hledám vhodné kandidáty na pozici FINANČNÍ KONTROLOR.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvoření měsíčních uzávěrek reportování, vytváření ekonomických rozborů a analýz, kontrola dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti</li>
<li> příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti</li>
<li> podílí se i na plánování a tvorbě rozpočtu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání ekonomického směru</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou</li>
<li> pokročilá znalost AJ podmínkou</li>
<li> znalost účetnictví a příslušné legislativy</li>
<li> analytické myšlení, pečlivost a schopnost samostatné práce</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mezinárodní firma</li>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
</ul>