Volné pracovní místo Finanční kontrolor

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Ústí nad Labem
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
25 000 -35 000 Kč

Při zpracovávání ekonomických analýz, budgetů a reportů jste jako ryba ve vodě? Chcete pracovat v příjemném prostředí ve výrobní firmě v Ústí nad Labem? Tak skvělé, ozvěte se nám na tuto pozici a probereme společně vše potřebné! Těšíme se na Vaše reakce.

POPIS POZICE:

je to ryze administrativní práce, při které budete počítat, analyzovat a reportovat.

Konkrétně se můžete těšit na:

  • přípravu měsíčních uzávěrek a pravidelných reportů pro management společnosti
  • finanční plánování (budgeting/fo­recasting)

a ekonomické analýzy

Požadujeme

abychom Vás mohli zařadit do výběrového řízení, potřebujeme od Vás:

  • ekonomické vzdělání SŠ/VŠ
  • abyste už měli praxi v controllingu na obdobné pozici alespoň 1–2 roky
  • abyste se domluvili německy, nebo anglicky, znalost obou jazyků je jen vítána
  • v neposlední řadě byste měli mít chuť do práce a umět pracovat samostatně a bezchybně

Nabízíme

Protože Vám nechceme pouze říkat, co byste měli umět a splňovat, řekneme Vám i část benefitů, které můžete očekávat:

  • zaměstnavatel je připravený Vás finančně dobře ohodnotit
  • práci v kolektivu, kde si kolegové pomáhají a vychází vstříc

a stravenky a další bonusy a příspěvky, které Vám firma poskytne při dobře odváděné práci