Volné pracovní místo FINANČNÍ MANAGER

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Chomutov
Plný úvazek
Vzdělání
vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, společnost se sídlem na Chomutovsku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • finanční reporting
  • nastavování procesů, směrnic a kontrolního systému
  • příprava rozpočtů a finančních plánů spol.
  • navrhování optimálních změn a opatření
  • odpovědnost za kompletní řízení finančních a účetních operací
  • jednání s peněžními ústavy, auditory, daňovými poradci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v účetnictví a controllingu ve výrobní spol.
  • praxi s vedením týmu lidí
  • velmi dobrou znalost účetnictví a obchodního práva
  • aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost osobního růstu
  • jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • moderní pracovní prostředí

Lokalita pracoviště: Chomutov
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím co nejdříve Váš životopis spolu s aktuální fotografií pomocí volby „odpovědět“.
Děkujeme!