Volné pracovní místo Finanční manažer neziskové organizace

aktivní
M-centrum pro mladou rodinu

občanské sdružení

Místo pracoviště
České BUdějovice
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní

realizace auditu a zpracování výstupů z auditu (ve spolupráci s auditorem),

sestavení finančního plánu a rozpočtu organizace,

vyhledávání vhodných projektů pro potřeby organizace (event. jejich další zpracování a realizace),

realizace a zpracování výsledků SWOT analýzy (ve spolupráci s odbornými konzultanty)

Požadujeme

zkušenosti s finančním řízením organizace, praxi v oboru, pokud možno přímo v neziskovém sektoru ,samostatnost, flexibilitu.

Nabízíme

Jedná se o poloviční úvazek .K dispozici notebook a mobilní telefon.Možnost dalšího vzdělávání v oboru.

Jiná sdělení

Nástup – září 2007.

Své nabídky zasílejte na:

adresu

M-CENTRUM PRO MLADOU RODINU, občanské sdružení

A.Barcala poslat email České Budějovice

nebo na email poslat email

Telefonicky se na nás můžete obracet od 13.8. na telefonních číslech poslat email (8:00–12:00) nebo poslat email , kontaktní osoba Ing.Hejduková .

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky

Podobné nabídky práce

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY POZEMNÍCH STAVEB
Pracovní náplň: zpracování přípravy zakázek (výběr subdodavatelů, podklady pro objednávky materiálu apod.), sestavování změnových listů a projednání s investorem, vytváření harmonogramu prací, kontrola projektů před realizací, prá ...
EDIKT a.s. Rudolfovská tř. 461/95, České Buděj... Plný úvazek
aktivní
PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA
Nově vzniklá mezinárodní skupina zabývající se výzkumem a vývojem onkologických a imunomodulačních farmaceutických přípravků hledá pracovníka na pozici Projektový manažer. Náplň práce: samostatné řízení realizace projektu a práce ...
Gemini PharmChem České Budějovice a.s. Lipová 1789/9, České Budějovice Plný úvazek