Volné pracovní místo  Finanční manažer - výrobní firma (od 30.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme finančního manažera, který je schopen uspořádat procesy na ekonomickém oddělení, uhlídat tok finančních prostředků, celkově finanční chod společnosti a zároveň uřídit tým podřízených pracovníků.

Náplň práce:

  • vedení ekonomického oddělení
  • zodpovědnost za oblasti controllingu, cash flow, účetnictví, aj.
  • spolupráce s nejvyšším vedení, reporting

Požadujeme

  • praxe na pozici finančního manažera, příp. vedoucího ekonomického oddělení
  • schopnost vést a řídit tým
  • praktická zkušenost s controllingem, výkazy, cash flow, účetnictvím, aj.
  • AJ pokročilá
  • pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • možnost seberealizace v dynamicky rostoucí firmě
  • velmi dobré finanční ohodnocení s možným růstem
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost osobního rozvoje
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště okr. Přerov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.